پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
تبلیغات
.
PaidVertsآخرین ارسال های انجمن
.
عنوان پاسخ بازدید توسط
زمان انتشار اولین ماهنامه ی دانلود ایرانی 1 1149 مدیر سایتساخت شماره تماس فیلیپین برای شما در تمامی شبکات اجتماعی

کاملا قانونی- با پشتیبانی 24ساعته به مدت3ماه

3,000 تومان

ساخت شماره تماس آمریکا برای شما در تمامی شبکات اجتماعی

کاملا قانونی- با پشتیبانی 24ساعته به مدت3ماه

4,000 تومان

ساخت ربات اختصاصی تلگرام برای شما

+پشتیبانی روزانه تا 1ماه

1,000 تومان

صفحه قبل 1 2 صفحه بعد

آموزش پاورپوینت-گام ششم(آخر)
نوشته شده در چهار شنبه 7 آبان 1393
بازدید : 1097
نویسنده : alinn

آموزش نرم افزار پاور پوینت بخش ششم
در بخش آخر می خواهم نحوه اعمال انیمیشن بر روی آبجکت ها و کار با کلیدهای اکشن باتن را به صورت کامل برای شما توضیح بدهم . یکی از مهمترین مباحث هم پرینت گرفتن از اسلایدها و تنظیمات پرینت بود که در قسمت آخر این آموزش به صورت کامل توضیح دادم.

 افکت یا انیمیشن بر روی آبجکت ها
1. پاور پوینت را اجرا کنید .از منو بار بالای صفحه روی تب Animation  کلیک کنید .

دقت داشته باشید تا آبجکتی را در اسلاید انتخاب نکنید ابزارهای تب Animation فعال نمی شود .شما می توانید در این صفحه بر روی هر آبجکت یک انیمیشن اجرا کنید.

 

 

ادامه ی مطلب


:: موضوعات مرتبط: آموزشی , power point , ,
:: برچسب‌ها: آموزش پاورپوینت , آموزش , پاورپوینت , آموزش حرفه ای پاورپوینت , پاور , آموزش آی سی دی ال , ,آموزش پاورپوینت-گام پنجم
نوشته شده در چهار شنبه 7 آبان 1393
بازدید : 1281
نویسنده : alinn

آموزش نرم افزار پاور پوینت بخش پنجم
در بخش های قبلی در مورد ایجاد اسلاید و کار با کادرهای متنی ، وارد کردن عکس در پاور پوینت ، کار با اشکال و آموزش Smart Art را برای شما به طور کامل توضیح دادم.در این مرحله می خواهم تغییر ظاهری اسلایدها و چیدمان یک صفحه را براش شما به طور کامل توضیح بدهم.

تغییر ظاهری اسلاید
1. در مرحله اول نرم افزار را اجرا کرده ، بر روی تب Design کلیک کنید .

شما با انتخاب گزینه Page Setup می توانید اندازه اسلاید ، نمایش طولی و عرضی اسلاید را تغییر دهید
با انتخاب گزینه Slide Orientation اسلاید خودتان را به صورت عمودی یا افقی تنظیم کنید.

2. اما مهمترین بخش در تب Design قسمت Themes می باشد . شما در این بخش می توانید تغییرات ظاهری اسلاید خودتان را به صورت دلخواه تغییر دهید . فقط کافیست ماوس خود را در لیستی که در تصویر زیر مشاهده می کنید برده تا پس زمینه اسلاید شما تغییر کند .

 

ادامه ی مطلب


:: موضوعات مرتبط: آموزشی , power point , ,
:: برچسب‌ها: آموزش پاورپوینت , آموزش , پاورپوینت , آموزش حرفه ای پاورپوینت , پاور , آموزش آی سی دی ال , ,آموزش پاورپوینت-گام چهارم
نوشته شده در سه شنبه 6 آبان 1393
بازدید : 1206
نویسنده : alinn

آموزش نرم افزار پاور پوینت بخش چهارم
در این بخش میخواهم کار با Smart Art ، ایجاد جدول و کاربرد آنها را برای شما کاربران عیزیز توضیح بدهم . قرار بود که در بخش اول یک آموزش کاربردی و خلاصه و مفید ایجاد کنم که کاربرانی که با این نرم افزار کم و بیش آشنایی دارند نیازی به خواندن مطالب تکراری نداشته باشند اما اولیت را بر این گذاشتم که بیشتر دوستان شاید به تازگی با این نرم افزار آشنا شده باشند و یک آموزش مختصر بدون در نظر گرفتن تمام ابزار شاید کمی گیج کننده برای افراد مبتدی باشه ولی سعی می کنم در یک یا دو درس بعدی به جمع بعدی برسم و یک پروژه کامل را برای شما آموزش بدهم .

کار با Smart Art
در بخش های قبلی به طور خلاصه کارکرد Smart Art را توضیح دادم اما می خواهم در این بخش به طور کامل به این موضوع پرداخته وشما را بیشتر با این ابزار آشنا کنم . گزینه Smart Art  از تب Insert قابل دستیابی است .

 1. بر روی تب Insert کلیک کرده و گزینه Smart artرا انتخاب کنید . می خواهم سر فصل هایی که در اسلاید نمایش داده شود را با Smart art ایجاد کنم .قبل از هرچیز یک اسلاید جدید از تب Home ایجاد کنید(برای مشاهده تصاویر با سایز اصلی بر روی آنها کلیک راست کرده گزینه View Image را انتخاب کنید)

 

ادامه ی مطلب


:: موضوعات مرتبط: آموزشی , power point , ,
:: برچسب‌ها: آموزش پاورپوینت , آموزش , پاورپوینت , آموزش حرفه ای پاورپوینت , پاور , آموزش آی سی دی ال , ,آموزش پاورپوینت-گام سوم
نوشته شده در سه شنبه 6 آبان 1393
بازدید : 1004
نویسنده : alinn

آموزش نرم افزار پاور پوینت بخش سوم
در بخش اول نرم افزار پاور پوینت کار با کادرهای متنی و ایجاد اسلاید و در بخش دوم وارد کردن عکس و اعمال تغییرات بر روی تصاویر را به طور کامل آموزش دادم . در این بخش می خواهم کار با اشکال و ایجاد شکل های دلخواه در اسلاید با تنظیمات آن را به طور کامل برای شما توضیح بدهم .

کار با اشکال در پاور پوینت
در نرم افزارهای دیگر مجموعه آفیس نیز از گزینه Shape استفاده کرده ایم اما می خواهیم در این قسمت به طور کامل با کاربرد این ابزار آشنا شویم .برای شروع نرم افزار پاور پوینت را باز کنید.

1. بعد از اجرایی برنامه ، بر روی گزینه Insert در نوار ابزار کلیک کرده و گزینه Shape را انتخاب می کنیم .(برای مشاهده تصاویر با سایز اصلی بر روی آنها کلیک راست کرده گزینه View Image را انتخاب کنید)

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید برای ترسیم کردن یک شکل انتخابهای متفاوتی را ، این جعبه ابزار در اختیار شما قرار داده است کافیست هر کدام از شکل هایی که در لیست زیر مشاهده می کنید

 

ادامه ی مطلب


:: موضوعات مرتبط: آموزشی , power point , ,
:: برچسب‌ها: آموزش کامل برنامه نویسی , آموزش زبان برنامه نویسی css , جزوه ی کامل آموزشcss , css , html , htmx , برنامه ,آموزش پاورپوینت-گام دوم
نوشته شده در دو شنبه 5 آبان 1393
بازدید : 1241
نویسنده : alinn

آموزش نرم افزار پاور پوینت بخش دوم
در بخش اول کار با اسلاید و کادرهای متنی در نرم افزار پاور پوینت آشنا شدید . در این قسمت می خواهم کمی در مورد وارد کردن عکس در نرم افزار پاور پوینت که تقریبا شبیه نرم افزارهای مجموعه آفیس هست توضیح بدهم . 

وارد کردن عکس در پاور پوینت
وارد کردن تصویر در پاور پوینت تقریبا شبیه بیقیه نرم افزارهای مجموعه آفیس است ولی با کمی تفاوت .بسیار خوب نرم افزار را اجرا کنید . ابزارهایی که در نرم افزارهای دیگر مجموعه آفیس موجود هست ، از توضیح در مورد آنها خودداری کرده و به کلیت کار با عکس در نرم افزار پاور پوینت اشاره می کنم .

1. برای شروع می خواهم یک متن را زیر یک عکس یا دو عکس را انتخاب کرده یک عکس را به عنوان پایین ترین لایه انتخاب کنم برای انجام اینکار از منوی Insert بر روی آیکون Picture کلیک کرده و دو تصویر را وارد می کنم .

2. بعد از وارد کردن تصاویربر روی کلید Arrange کلیک کرده 4 گزینه در لیست وجود دارد :
1.Bring To Front : بالاترین آبجکت

 

 

ادامه ی مطلب


:: موضوعات مرتبط: آموزشی , power point , ,
:: برچسب‌ها: آموزش پاورپوینت , آموزش , پاورپوینت , آموزش حرفه ای پاورپوینت , پاور , آموزش آی سی دی ال , ,آموزش پاورپوینت-گام اول
نوشته شده در دو شنبه 5 آبان 1393
بازدید : 1174
نویسنده : alinn

با ششمین مهارت ICDL در خدمت شما هستیم . در این قسمت می خواهیم نرم افزار ارائه مطلب یا پاور پوینت را برای شما آموزش دهیم .برنامه Power Point يکي از برنامه هاي بسته نرم افزاري Office به شمار مي رود که با آن مي توانيد مجموعه اسلايدهايي که متن را با  Clipart ، عکس، صدا، تصوير ، و حتي جلوه هاي ويژه متحرک را نمايش دهيد.
علاوه بر اينها چون Power Point يک Package است، مي توانيد سند هاي Word ، کاربرگهاي Excel را به صورت گرافيک و متن و ... به Power Point اضافه نماييد.

آموزش نرم افزار پاور پوینت بخش اول
در حقيقت Power Point قسمت سمعي – بصري برنامه Office است. برنامه Power Point با نصب برنامه Office در سيستم شما ديده مي شود.در قسمت اول یاد می گیرید :


1. ایجاد ، حذف و کپی اسلاید
2. کار با کادرهای متنی ( افکت . سایه . تغییر رنگ چک باکس و ...)
1. برای اجرای برنامه در ویندوز 7 Start>All Program>Microsoft Office>Microsoft Power Point 2010 را اجرا کنید .

نکته : تمام نرم افزارهای مجموعه آفیس تقریبا دارای یک سری ابزار مشترک هستند که در توضیحات سعی میکنم به آنها اشاره نکنم چون در سری اول آموزش نرم افزار Word به طور کامل آنها را آموزش داده ام . سعی میکنم خیلی کلی صحبت کنم تا تا راحت تر بتوانید به مقصد خودتان برسید به عنوان مثال فرض کنید برای یک اداره قصد دارید یک اسلاید معرفی محصولات را ایجاد کنید من کلی به شما میگم که برای انجام اینکار باید چکاری انجام بدهید .

بعد از اجرای نرم افزار محیط کاربری برای شما نمایش داده می شود .همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید کادر وسط صفحه یک اسلاید هست که تمام طراحی باید در این صفحه صورت بگیره .

 

ادامه ی مطلب


:: موضوعات مرتبط: آموزشی , power point , ,
:: برچسب‌ها: آموزش پاورپوینت , آموزش , پاورپوینت , آموزش حرفه ای پاورپوینت , پاور , آموزش آی سی دی ال , ,صفحه قبل 1 صفحه بعد